Пневматичні циліндри з неіржавної сталі. Серія 90

23 лютого 2021

Нерж цилиндр 90 серия

Існує велика кількість систем у яких виникають складності з підбором виконавчих механізмів, через вплив навколишнього середовища чи, навпаки, через можливий вплив виконавчих механізмів на середовище. Наприклад у харчовій галузі. З обох точок зору оптимальним є пневматичний привід (пневматичний циліндр), оскільки стиснене повітря легко очищається до необхідного ступеня, а також сам привід (циліндр) може бути виготовлений з неіржавої сталі необхідної марки.

Series 90

Циліндри пневматичні з неіржавної сталі Серії 90 з діаметрами 32, 40, 50, 63, 80, 100 і 125 мм, призначені для використання в екстремальних умовах навколишнього середовища, наприклад, в металургійній промисловості, морських судах, поліграфії, виробництво упаковки, фармацевтиці або харчовій промисловості.

Series 90

На поршні циліндрів встановлено постійний магніт. Положення поршня визначається магнітними датчиками положення, що закріплюються на циліндрі. Циліндри оснащені пристроями плавної зупинки в кінці ходу з регулюванням інтенсивності гальмування. Крім того, поршень має пластикові шайби, що забезпечують безшумну зупинку в крайніх положеннях.

 

Відповідність стандартам ISO 15552 і більш раннього DIN / ISO 6431 / VDMA 24562

Series 90

За більш детальною інформацією звертайтесь до наших менеджерів.

 

https://www.camozzi.ua/contacts

 

#Camozzi #Camozziautomation #automatisation #CamozziUkraine #CamozziKyiv #CamozziDnipro #CamozziKharkiv #CamozziLviv #CamozziTernopil #CamozziZaporizhzhia #CamozziOdessa #Camozzipneumatic #pneumatic #pneumaticactuator #pneumatictools #pneumatic #air #preparation #camozziукраина #камоцципневматика #пневмоцилиндрcamozzi #камоцци #камоцці #камоцціукраїна #пневматичнийциліндр #пневматика #цилиндркупить #фитинги #распределители #фильтр #camozziхарьков #camozziкиев #camozziтернополь #camozziодесса #camozziднепр #camozziльвов #camozziзапорожье #camozziua #forwardpneumaticcomponentsairpreparation