Серія MX Safemax - запобіжні клапани 3/2 зі швидким скиданням тиску

Теги
Новинка

10 березня 2021

MX SAFEMAX

Серія MX SAFEMAX - це новий запобіжний клапан Camozzi, розроблений задля забезпечення рішення "Plug and Play", яке відповідає Директиві про безпеку машин 2006/42/EC. Він оснащений вбудованим датчиком, який фіксує положення золотника та перевіряє, чи швидко розвантажується система у випадку надзвичайної ситуації.

 

 

Доступні дві версії: одноканальний клапан, класифікований у категорії 2 для досягнення рівня продуктивності D, і двоканальний клапан, класифікований у категорії 4 для досягнення рівня ефективності E.

 

 

Директива про безпеку машин 2006/42/EC - це європейська директива, яка забезпечує вільне переміщення машин на європейському ринку, гарантуючи мінімальний рівень захисту здоров'я та безпеки операторів. Завданням виробника машини є вивчити ключовий принцип роботи своєї машини, виявити ризики, спробувати мінімізувати їх за допомогою пристроїв фізичної безпеки, або невідворотних бар'єрів, адекватно вибрати компоненти системи безпеки та схему установки.


MX SAFEMAX

Для досягнення цілей безпеки та функціональності машини важливо дотримуватися структурованої процедури. Першим кроком цієї процедури є аналіз ризику для визначення рівня продуктивності, очікуваного функцією безпеки. Після цього необхідно перевірити, що необхідний рівень досягнуто.

 

Переваги: 

 

 

#Camozzi #Camozziautomation #automatization #CamozziUkraine #CamozziKyiv #CamozziDnipro #CamozziKharkiv #CamozziLviv #CamozziTernopil #CamozziZaporizhzhia #CamozziOdessa #Camozzipneumatic #newproduct