10 січня 2024
![КАМОЦЦІ](/sites/default/files/2024-02/Untitled%20%2827%29.jpeg)
У 2023 році компанія "КАМОЦЦІ" відзначалася важливими ініціативами у сфері благодійності.
Наша компанія надала допомогу Комунальному закладу "Улянівська спеціальна школа", закупивши планшети для підтримки освітнього процесу учнів."
![Диплом-horz](/sites/default/files/inline-images/%D0%94%D0%B8%D0%BF%D0%BB%D0%BE%D0%BC-horz.jpg)
Camozzi надали величезну підтримку нашим військовим.
- Виконуючи обов'язок перед державою, нами було передано автомобіль Volkswagen Crafter на потреби ЗСУ. Цей транспортний засіб, відомий своєю надійністю та функціональністю, став незамінним помічником у логістичних та оперативних завданнях.
![]() |
- Також, ми дуже пишаємося можливістю допомагати нашим військовим: у межах програми підтримки ми відновили два автомобілі, які служать на передовій у бойових операціях.
![]() |
- Було передано Starlinks, ноутбуки, підсумки Kombat для рацій GPS Radio Pouch мультикам, блоки багатоканальної швидкої зарядки.
![]()
|
|
|
|
Компанія "КАМОЦЦІ" і далі буде продовжувати надавати допомогу Україні та всім, хто потребує підтримки, покладаючи основу для подальшого розвитку і процвітання.