Мембранні осушувачі Camozzi Ukraine | Промислове осушення стисненного повітря

Теги
Новинка

10 лютого 2023

MDRY-CSW MDRY-BSW

Стиснене повітря є важливим елементом у багатьох промислових процесах. Однак, стиснене повітря, яке виробляється компресорами, часто містить вологу, що може призвести до ряду проблем, таких як корозія та зниження ефективності. Саме тут на допомогу приходять мембранні осушувачі для стисненого повітря. Camozzi, провідний виробник промислового обладнання, пропонує ряд високоякісних мембранних осушувачів для стисненого повітря, призначених для видалення вологи.

 

Навіщо використовувати мембранні осушувачі зі стисненим повітрям Camozzi?

 

Основною причиною використання мембранних осушувачів є необхідність видалення вологи зі стисненого повітря. Волога може спричинити низку проблем у пневматичних системах, включаючи зниження ефективності та підвищений знос обладнання. Видаляючи вологу, мембранні сушарки стисненого повітря Camozzi допомагають забезпечити чисте та сухе стиснене повітря, що може допомогти подовжити термін служби обладнання та зменшити ризик появи корозії.

 

Мембранні осушувачі також допомагають забезпечити якість готової продукції в багатьох промислових процесах. Наприклад, у харчовій промисловості волога у стисненому повітрі може спричинити псування та призвести до зниження якості продукту. Видаляючи вологу, мембранні осушувачі для стисненого повітря Camozzi допомагають забезпечити найвищу якість продукції, що може допомогти підвищити задоволеність клієнтів і зменшити ризик відкликання продукції.

MDRY-CSW MDRY-BSW
Розріз осушувача мембранного типу серій MDRY-BSW та MDRY-CSW

Camozzi пропонує ряд мембранних осушувачів для стисненого повітря для задоволення потреб різних промислових процесів. Від невеликих компактних для використання в невеликих майстернях до великих сушарок промислового розміру для використання на великих фабриках. Camozzi має осушувачі, які відповідають потребам будь-якого промислового процесу. 

 

Мембранні волокна здатні видаляти молекули водяної пари при проходжені через них стистеного повітря. Мембрани працюють відразу знижуючи точку роси. 

Мембранні осушувачі для стисненого повітря Camozzi також доступні в різних конфігураціях, включаючи вбудовані системи регенрації мембран. Це дозволяє клієнтам вибрати осушувач, який найкраще відповідає їхнім потребам, виходячи з процесу та розміру системи стисненого повітря.

 

Технічне обслуговування мембранних сушарок зі стисненим повітрям Camozzi

 

Як і будь-яке інше промислове обладнання, мембранні осушувачі для стисненого повітря потребують регулярного технічного обслуговування, щоб гарантувати їхню належну роботу. Camozzi рекомендує клієнтам регулярно перевіряти та обслуговувати свою фільтрацію повітря перед мембранними осушувачами, щоб переконатися, що вони працюють із максимальною ефективністю.

 

MDRY-CSW
Типова схема встановлення мембранного осушувача серії MDRY-CSW

 

Висновок

Мембранні осушувачі для стисненого повітря Camozzi є важливим елементом багатьох промислових процесів. Видаляючи вологу зі стисненого повітря, ці осушувачі допомагають продовжити термін служби обладнання, зменшити ризик корозії та забезпечити якість готової продукції. Завдяки широкому спектру опцій, підтримці клієнтів Camozzi є кращим вибором для багатьох промислових процесів.

 

Доступні серії:

 

MDRY-CSW

MDRY-BSW

MDRY-CSW

MDRY-BSW