Галузеві брошури

Серія HP6000

Серія HP6000 - фітинги для систем змащення

Серія HP6000 розроблена зі спеціальною цангою, яка забезпечує тривалий термін служби систем змащення та консистентного змащення для промислових і транспортних застосувань.

Детальніше
ФІТИНГИ ТА АКСЕСУАРИ З НЕІРЖАВНОЇ СТАЛІ

Фітинги та аксесуари з неіржавної сталі 316L

Компанія Camozzi розширила сімейство пневматичних та рідинних з'єднань новою лінійкою фітингів та аксесуарів із неіржавної сталі 316L. Ця лінійка підходить для промислових областей застосування, які вимагають надійних рішень, стійких до високих робочих температур, а також має високу стійкість до корозії та забруднення.

Детальніше
Магістральна підготовка повітря

Магістральна підготовка повітря

Номенклатура каталогу включає доохолоджувачі з повітряним охолодженням, циклонні сепаратори, фільтри, осушувачі, а також фільтруючі елементи, аксесуари для індикації їх забрудненості і пристрої відведення конденсату. 

Детальніше
Серія PME

Серія PME - Пропорційний регулятор тиску

Пропорційний регулятор тиску Серії PME є ідеальним рішенням для промислових застосувань, які потребують точного контролю тиску в системі. Цей новий регулятор тиску забезпечує високу пневматичну продуктивність, незважаючи на те, що його маса та розміри зменшені до мінімуму, щоб забезпечити більшу гнучкість у його використанні.

Детальніше
Серія CX4

Серія CX4 - Мультифункціональний модуль для підключення островів до польової шини Fieldbus

Мультифункціональний модуль CX4 сумісний з більшістю протоколами: Profibus-Dp, PROFINET, CANopen, EtherCAT, EtherNet/IP. Крім різних аналогових і цифрових модулів вводу/виводу, додаткові модулі можуть бути підключені через послідовний модуль для отримання даних від термопар, датчиків температури RTD або датчиків у мостовій конфігурації.

Детальніше
Серія 63 з блокуванням штока в кінці ходу

Серія 63 з блокуванням штока в кінці ходу

Пневматичні циліндри з блокуванням штока в кінці хода оснащені автоматичними механічними фіксаторами кінцевого ходу, які гарантують безпечне та надійне утримання штока циліндра як у повністю втягнутому, так і повністю витягнутому положенні.
Блокування активується та відмикається автоматично, без необхідності зовнішніх сигналів або команд, і циліндр відповідає ISO 15552.

Детальніше
Трубопровідна арматура для харчових виробництв

Трубопровідна арматура для харчових виробництв

Заслінки дискові поворотні для харчової промисловості. Серія CIBW.
Фітинги для харчової промисловості.

Детальніше
""

Серія D - пневматичні острови з технологією COILVISION®

Серія D - це нова система клапанів, яка забезпечує максимальну гнучкість та продуктивність у багатьох основних процесах промислової автоматизації. Одинарні пневматичні та електричні плити, та проста система підключення розподільників роблять пневматичний острів Серії D ідеальним рішенням для всіх застосувань, які вимагають швидкого та простого встановлення пневматичної функціональності.

Детальніше