Галузеві брошури

Серія KDV

Серія KDV - Нові розподільники з мембранною ізоляцією робочого середовища

Електромагнітні клапани з розділенням середовищ Серії KDV призначені для контролю небезпечних рідин, таких як агресивні, насичені або чутливі до температури рідини. Щоб запобігти взаємодії контрольованої рідини з внутрішньою механічною частиною клапана, отвори відкриваються або закриваються за допомогою роздільної діафрагми, що приводиться в дію соленоїдом.

Детальніше
Серія 5E

Серія 5E - Електромеханічні лінійні модулі

Серія 5E — це механічні лінійні приводи, в яких обертовий рух, що створюється двигуном, перетворюється на лінійний рух за допомогою зубчастого ременя або рециркуляційної кулько-гвинтової передачі.

Детальніше
Серія CGPM

Серія CGPM - Захвати з паралельними губками з H-подібною напрямною

Наші самоцентрувальні паралельні захвати з H-подібною напрямною доступні в 5 розмірах зі стандартним або подовженим ходом. Завдяки використаним матеріалам і покриттю поверхні захват забезпечує захист від проникнення домішок, а також підвищену надійність і високу продуктивність з часом для найпоширеніших застосувань у промисловому та монтажному секторах.
Компактний розмір, висока повторюваність і швидкість відкривання та закривання роблять ці пневматичні захвати особливо придатними для застосувань, таких як підняти та опустити на місце, обслуговування машини в автоматизованих процесах із високими або довгими виробничими циклами.

Детальніше
Серія PME

Пропорційний регулятор тиску Серії PME з протоколом CANopen

Також доступна нова серійна версія з протоколом CANopen. Ідеально підходить для керування декількома контролерами на одній польовій шині та для програм, які потребують роботи в широкому діапазоні напруги живлення (12÷24 В постійного струму).

Детальніше
Серія HP6000

Серія HP6000 - фітинги для систем змащення

Серія HP6000 розроблена зі спеціальною цангою, яка забезпечує тривалий термін служби систем змащення та консистентного змащення для промислових і транспортних застосувань.

Детальніше
ФІТИНГИ ТА АКСЕСУАРИ З НЕІРЖАВНОЇ СТАЛІ

Фітинги та аксесуари з неіржавної сталі 316L

Компанія Camozzi розширила сімейство пневматичних та рідинних з'єднань новою лінійкою фітингів та аксесуарів із неіржавної сталі 316L. Ця лінійка підходить для промислових областей застосування, які вимагають надійних рішень, стійких до високих робочих температур, а також має високу стійкість до корозії та забруднення.

Детальніше
Магістральна підготовка повітря

Магістральна підготовка повітря

Номенклатура каталогу включає доохолоджувачі з повітряним охолодженням, циклонні сепаратори, фільтри, осушувачі, а також фільтруючі елементи, аксесуари для індикації їх забрудненості і пристрої відведення конденсату. 

Детальніше
Серія РМЕ

Серія PME - Пропорційний регулятор тиску

Пропорційний регулятор тиску Серії PME є ідеальним рішенням для промислових застосувань, які потребують точного контролю тиску в системі. Цей новий регулятор тиску забезпечує високу пневматичну продуктивність, незважаючи на те, що його маса та розміри зменшені до мінімуму, щоб забезпечити більшу гнучкість у його використанні.

Детальніше