Camozzi та Audi Sport Italia


October 12 2011

Camozzi оголошує про підписання угоди про співпрацюЗв’язок імені та іміджу Camozzi з важливими соціальними, культурними та спортивними подіями є невід’ємною частиною нашої стратегії та бізнес етики.

Від спонсорства McLaren F1 90-х років, до Camozzi Doubles Masters (Міжнародний Тенісний турнір на колясках), і проекту Гомера (парусний спорт для сліпих), велосипедної гонки на Параолімпійських іграх, до баскетболу в інвалідних кріслах, наша маркетингова діяльність по всьому світу була ретельно продумана, щоб відображати наші цінності.

У партнерах ми шукаємо наступні характеристики: пристрасть, якість, майстерність та відданість, саме вони призвели до багаторічних партнерських взаємин із Audi Sport Italia.

Наступний чемпіонат Superstars презентує нові RS5 автомобілі, які в даний час проходять заключний етап випробувань в команді Еміліо Редаеллі, та колишній водій F1 Джанні Морбіделлі буде за кермом цього повнопривідного Audi. Він є самим відомим водієм в цій автомобільній категорії та знаходиться на гребені зростаючого успіху.

Італійський водій був за кермом RS4. Автомобіль вже брав участь в декількох чемпіонатах, і хоча деякі його характеристики могли бути недостатніми для того, щоб конкурувати з лідерами, тим не менше під час останньої гонки, яка відбулася в Валлелунзі (кільцева гоночна траса за 32 кілометри на північ від Рима) ми стали свідками одного із самих найяскравіших шоу сезону. Під час 35-хвилинної гонки, яка транслювалась по всьому світу, водій Пезаро привів у захват натовп неймовірною кількістю обгонів та зайняв друге місце.
Була призначена урочиста вечеря, в якій прийняли участь всі, хто мають відношення до команди Audi Sport Італія, від механіків до керівників, а також представники Camozzi, у тому числі більше 30-ти клієнтів.

У той же день, одночасно з чемпіонатом Superstars, проходили два інші крупні чемпіонати, з гонками такої ж конфігурації (2 по 25-35 хвилин, старт з ходу.) Це були Ferrari Challenge Superstars GT, в якому Audi Sport Italia досягла успіху завдяки R8, пілотованої Чіконьяні (1991 року народження). У 2012 році, графік змагань ще узгоджується, команда прийме участь в 4-х гонках на італійських гоночних трасах Monza, Imola, Mugello та Vallelunga, і 4-х гонках за кордоном Donington (Великобританія), Portimao (Португалія), Hungaroring (Угорщина) та SPA (Бельгія). Ми бажаємо нашим клієнтам насолодитися подіями, коли змішуються спорт та технології.

МОНЦА – 8 квітня 2012

Чемпіонат у Монці Superstars, Ferrari Challenge та Superstars GT створили приємну атмосферу дня для багатьох клієнтів Camozzi. Організатором був Audi Sport Італія, де всі мали можливість розділити хвилювання учасників змагань, разом із співробітниками Camozzi, механіками та командою гонщиків.

Більше детальної інформації на: www.superstars.it